0
Košarka

VASA MICIĆ NE BLISTA NA POČETKU SEZONE: Slaba partija srpskog reprezentativca u porazu od Atlante! (FOTO+VIDEO)

Objavljeno: 26.10.24 u 08:17

Mora i može on to bolje!

Ekipa Atlante Hoks ostvarila je drugu pobedu u sezoni NBA lige pobedivši Šarlot Hornetse sa rezultatom 125:120 u svojoj „Stejt Farm Areni“.

Utakmicu je obeležilo odsustvo Bogdana Bogdanovića zbog povrede, dok Vasilije Micić nije uspeo da se istakne tokom svojih minuta na parketu. Micić je u 19 minuta igre postigao samo dva poena, šutirajući iz igre sa učinkom 1/6, uz skromnih šest skokova, jednu asistenciju i jednu izgubljenu loptu.

Pitanje je kako će Micićev razvoj uticati na njegovu poziciju u timu, budući da uprkos stabilnoj minutaži, njegov učinak zasad ostaje ispod očekivanja.

Šarlot će svakako proceniti Micićev doprinos u narednim utakmicama, jer se nalazi među deset igrača sa ulogom u rotaciji.

Šarlot tokom utakmice nijednom nije uspeo da povede, dok je Atlanta kontrolisala igru. Trej Jang bio je nezaustavljiv sa 38 poena, 10 asistencija i 8 skokova, a Diandre Hanter dodao je 24 poena i 7 skokova. Na strani gostiju, Lamelo Bol i Majls Bridžis postigli su 34 i 27 poena.