teodosic

HRABRA ZVEZDA I PORED UMORA NADOKNADILA OGROMAN MINUS: Crveno-beli savladali Zadar! (VIDEO)

Objavljeno: 26.10.24 u 21:54

Iscrpljeni su igrači Zvezde, ali pobeda je tu!

Crvena zvezda slavila je na teškom gostovanju Zadru u areni Krešimir Ćosić rezultatom 77:84 i tako sprečili novi kiks u ABA ligi.

Umorni crveno-beli su prilično sporo ušli u meč, te se nakon svega šest minuta košarke nalazila na ogromnih -19.

Na tri minuta do kraja prve deonice tim iz nekadašnjih Jazina vodio je rezultatom 30:11.

Crveno-beli su nakon tog momenta u mnogome popravili kvalitet igre, praktično su maksimalno zategli odbranu i potpuno se vratili u meč.

U jednom momentu Zvezda je prišla na svega jedan poen razlike, ali Zadar je uspeo da poentira u svom poslednjem napadu na poluvremenu.

Nastavak nam je doneo praktično rovovsku bitku, gde su se oba tima smenjivala u vođstvu, ali su se bolje snašli gosti koji su praktično dobili meč na dubinu rostera.

Zvezda je nakon ove pobede makar privremeno skočila na drugo mesto na tabeli, dok je Zadar ostao na svega jednom trijumfu od početka sezone.