REAL ZVEZDA 24

ZVEZDA BEZ ŠANSI U MADRIDU: Real rutinski savladao crveno-bele! (VIDEO)

Objavljeno: 24.10.24 u 22:48

I pored poraza, Zvezda još uvek u samom vrhu Evrolige!

Košarkaši Crvene zvezde poraženi su sa 95:72 na gostovanju Real Madridu u okviru 5. kola Evrolige.

REAL ZVEZDA 04

Prva četvrtina je loše počela za crveno-bele, Madriđani su napravili seriju 13:4 i uspostavili ritam utakmice. Kasnije je Zvezda uspevala da održava takav zaostatak, ali su Španci otišli na pauzu sa najvećom prednošću od 12 poena. Rezultat posle uvodnih 10 minuta bio je 22:10 za Real. Najefikasniji bili su Tavares sa 8, Kalinić sa 4.

REAL ZVEZDA 06

Zvezda je bolje otvorila drugu četvrtinu, napravili su seriju 8:1, i prišli na 18:23. Ćus Mateo je pozvao tajm-aut, od tog trenutka, Real diže nivo igre, pravi seriju 15:2 i beži na 38:20. Poslednja tri minuta druge deonice nisu prošla sa previše uzbuđenja, Real je sigurno održavao prednost do kraja poluvremena. Najefikasniji posle 20 minuta igre su Endijae sa 9 za Real, Daum sa 6 za Zvezdu.

Sredinom treće četvrtrine, Real beži na maksimalnih plus 24. Zvezda je napravila mini seriju od 9:0 i uspela da priđe na 52:67. Španci su bolje zatvorili deonicu i otišli na pauzu pri rezultatu 71:54. Najefikasniji posle 30 minuta igre bili su Kampaco sa 13, a na drugoj strani, Kalinić sa 9.

REAL ZVEZDA 65

Poslednja četvrtina bila je rutinsko odrađivanje posla. Real nije ostavio šanse Zvezdi ni da smanji zaostatak. Najefikasniji na meču bili su Musa sa 17 poena i Kampaco sa 13 poena i 6 asistencija, za Real. Za Zvezdu, jedini dvocifreni, bio je Miloš Teodosić sa 11 poena i 4 asistencije.