1
Evroliga
REAL ZVEZDA 02

DESETKOVANA ZVEZDA NEMOĆNA U MADRIDU: Real ima sigurnu prednost na poluvremenu! (VIDEO)

Objavljeno: 24.10.24 u 21:40

Vidi se nedostatak Nedovića i Bolomboja!

Košarkaši Crvene zvezde gostuju Real Madridu u okviru 5. kola Evrolige. Rezultat na poluvremenu je 46:29.

REAL ZVEZDA 04

Prva četvrtina je loše počela za crveno-bele, Madriđani su napravili seriju 13:4 i uspostavili ritam utakmice. Kasnije je Zvezda uspevala da održava takav zaostatak, ali su Španci otišli na pauzu sa najvećom prednošću od 12 poena. Rezultat posle uvodnih 10 minuta bio je 22:10 za Real. Najefikasniji bili su Tavares sa 8, Kalinić sa 4.

REAL ZVEZDA 06

Zvezda je bolje otvorila drugu četvrtinu, napravili su seriju 8:1, i prišli na 18:23. Ćus Mateo je pozvao tajm-aut, od tog trenutka, Real diže nivo igre, pravi seriju 15:2 i beži na 38:20. Poslednja tri minuta druge deonice nisu prošla sa previše uzbuđenja, Real je sigurno održavao prednost do kraja poluvremena. Najefikasniji posle 20 minuta igre su Endijae sa 9 za Real, Daum sa 6 za Zvezdu.