Mikel Arteta (FOTO: Twitter/ Arsenal)

ARSENAL PAO U TRCI ZA TITULU: Londonski tim posrnuo na jugu!

Objavljeno: 19.10.24 u 21:46

Velika pobeda za Trešnjice!

Fudbaleri Bornmuta zabeležili su pobedu protiv Arsenala od 2:0, nanoseći im prvi poraz u Premijer ligi ove sezone.

Domaći tim se pokazao kao težak protivnik na „Vitaliti“ stadionu, a golove su postigli Rajan Kristi u 70. minutu i Džastin Klajvert iz penala u 79. minutu.

Ključni trenutak meča desio se u 30. minutu kada je Viktor Saliba isključen zbog prekršaja na Evanislonu, što je ostavilo Arsenal sa deset igrača.

Trener Arteta je pokušao da izmeni situaciju, ali je Bornmut odigrao sjajno u drugom poluvremenu, ostvarivši zasluženu pobedu i usporivši Arsenal u borbi za vrh tabele.