Evroliga
Maccabi Playtika Tel Aviv v Partizan Mozzart Bet Belgrade Turkish Airlines EuroLeague

AKO TRENER KAŽE DA MOŽEMO, ONDA MOŽEMO: Kratak komentar Alekseja Pokuševskog! (FOTO)

Objavljeno: 17.10.24 u 23:41

Posebno su značajne bile njegove dve blokade u završnici meča, koje su pomogle Partizanu da prelomi utakmicu.

Aleksej Pokuševski, košarkaš Partizana, izneo je svoje utiske nakon pobede crno-belih nad ekipom Makabija rezultatom 91:79 u četvrtom kolu Evrolige.

Iako je u prvom delu meča odbrana Partizana bila problematična, Pokuševski je sa svojim doprinosom u odbrani pomogao ekipi da u drugom poluvremenu preokrene situaciju i osigura trijumf.

– Mislim da je prvo poluvreme, pogotovo u odbrani i skoku, bilo loše. Posle smo podigli nivo igre – izjavio je Pokuševski.

Прикажи ову објаву у апликацији Instagram

Објава коју дели HOTSPORT – SPORTSKE VESTI (@hotsport.rs)

Naglasio je značaj timske igre i zasluženog rezultata.

– Mislim da smo generalno timski igrali dobro utakmicu i da smo zasluženo dobili. Nemam šta drugo da kažem – dodao je.

– Bio sam na pravom mestu u pravo vreme – kratko je prokomentarisao te ključne situacije.

Pokuševski se osvrnuo i na izjavu trenera Željka Obradovića da ovaj tim ima potencijal za više.

Ako trener kaže da možemo onda možemo. Treniramo dobro i napredujemo – zaključio je mladi košarkaš.