Crvena Zvezda's Joel Bolomboy (R) celebrates during round 2 Euroleague basketball match between Crvena Zvezda and Baskonia Vitoria-Gasteiz in Belgrade Serbia on Oct. 9. 2024.foto: Pedja Milosavljevic/STARSPORT

BOLOMBOJ ZAKUCAO MOĆNI FENER U SRED ISTANBULA: Zvezda i dalje perfektna u Evroligi! (VIDEO)

Objavljeno: 15.10.24 u 21:37

Nova pobeda Zvezde!

Crvena zvezda slavila je u trećem kolu Evrolige ostala perfektna i savladala Fenerbahče u Turskoj rezultatom 76:57.

Crveno-beli su surovo otvorili meč, imali su dvocifrenu prednost nakon svega par minuta igre.

Potom su otišli na 19 poena razlike već početkom druge deonice, ali onda je usledeo pad u igri.

Ipak, nekako su crveno-beli izdržali i otišli na pauzu sa sedam poena razlike.

Delovalo je da se u drugom poluvremenu Fener potpuno vratio kada je prišao na 4 poena razlike, ali to je bilo sve.

Potom je Zvezda ubacila u brzinu više i praktično demolirala turskog domaćina do kraja utakmice-

Ubedljivo najbolji pojedinac na meču bio je Džoel Bolomboj sa 18 poena i 11 skokova, za indeks korisnosti 25.

Zvezda je ovako ostala u samom vrhu tabele bez poraza u takmičenju, dok je ovo Fenerbahčeu prvi neuspeh.