Partizan Mozzart Bet v AEK Betsson: NIS Open Air Friendly Tournament

MITAR BOŠNJAKOVIĆ DEBITOVAO U DRESU PARTIZANA: „Utisci su savršeni“ (VIDEO)

Objavljeno: 12.10.24 u 20:44

„Još nosim dres Partizana….“

Košarkaš Partizana, Mitar Bošnjaković, upisao je svoje prve poene u ABA ligi u utakmici protiv Studentskog centra, koju je tim iz Beograda pobedio rezultatom 80:60.

Trener Željko Obradović pružio je Bošnjakoviću priliku u završnici meča, a mladi igrač je na terenu proveo dva minuta i postigao koš, čime je zapečatio trijumf crno-belih.

Utisci su savršeni, dati prve poene u ABA ligi, još nosim dres Partizana… Fantastično – izjavio je Bošnjaković za TV Partizan.

Bošnjaković je takođe priznao da je ekipa Studentskog centra pružila otpor:

SC je ozbiljna ekipa, možda smo ih malo u početku potcenili. Na kraju smo izgurali našu igru, odbranu i završili kako treba.

Mario Nakić je takođe podelio svoje viđenje utakmice:

Znali smo da će biti težak meč, posebno nakon puta. U drugom poluvremenu smo zaigrali sa više fokusa, poboljšali napad i odbranu, te kontrolisali skok – rekao je Nakić.