Češka Albanija

NEMA PREDAJE: Česi precrtali albanske zastave i razvili čuvenu srpsku zastavu! (FOTO)

Objavljeno: 11.10.24 u 23:37

Česi još jednom pokazali koliko vole Srbe!

Fudbalska reprezentacija Češke zabeležila je pobedu protiv Albanije rezultatom 2:0 u okviru trećeg kola „B Divizije“ Lige nacija. Meč je odigran na Epet Areni u Pragu, a osim golova, duel je bio obeležen i ponašanjem navijača.

Što se tiče same igre, istakao se napadač Slavije iz Praga, Tomas Čori, koji je bio strelac oba gola. Prvi je postigao već u 3. minutu, dok je drugi usledio u 63. minutu, čime je Češka zapečatila pobedu.

Na tribinama su bile istaknute albanske zastave, okrenute naopačke i precrtane, okružene srpskim zastavama, uključujući i onu sa natpisom „Nema predaje“ uz prikaz Kosova i Metohije.