0
669 maccabi midtjylland uefa el 52851

LAZETIĆEV MAKABI IZGUBIO OD DANACA U HUMSKOJ: Ekipa srpskog stručnjaka zabeležila drugi poraz u Ligi Evrope! (FOTO)

Objavljeno: 03.10.24 u 21:16

Midtjiland nakon remija sa Hofenhajmom, upisuje i prvu pobedu!

U okviru drugog kola Lige Evrope, danski Midtjiland savladao je Makabi iz Tel Aviva rezultatom 2:0 na stadionu Partizana.

Tim iz Izraela, predvođen srpskim stručnjakom Žarkom Lazetićem i bivšim igračem TSC-a i Crvene zvezde Nemanjom Stojićem, nije uspeo da parira snažnim Dancima, koji su dominirali tokom meča.

Prvo je u 39. minutu strelac za danskog predstavnika bio Frankulino, na asistenciju Simsira, dok je pred sam kraj utakmice, u 89. minutu konačan rezultat postavio zambijski napadač Edvard Čilufja.

Makabi je imao svoje prilike i igrao egal utakmicu, ali ekipa Žarka Lazetića nije uspela da iskoristi šanse i nakon poraza u prvom kolu od Brage, sada ih je savladao i Midtjiland.