NEMA GOLA U MILANU Ofsajd za neroazure 0 17 screenshot

INTER SILOVITO KRENUO: Prelep pogodak Hakana Čalhanoglua! (VIDEO)

Objavljeno: 01.10.24 u 21:20

Mnogo bolja igra domaćina za sada!

Crvena zvezda večeras igra utakmicu drugog kola Lige šampiona. Na Đuzepe Meaci od 21 čas, rival srpskog šampiona je italijanski velikan, Inter iz Milana.

Crvena zvezda je u prvom kolu poražena od Benfike sa 1:2, dok je Inter remizirao bez golova sa ekipom Mančester sitija.

„Crveno-beli“ uskraćeni su za podršku svojih navijača, usled procene italijanske policije da bi moglo doći do ozbiljnijih sukoba. Ipak, nema sumnje da će određeni broj Zvezdine publike ući na stadion.

Iako je Crvena zvezda izašla defanzivnije nego u nekim predašnjim utakmicama, to im nije puno pomoglo.

Već u trećem minutu poveo je Inter golom Marka Arnatuovića, ali je taj pogodak poništen zbog ofsajda.

Ipak, već u 11. minutu nije bilo spasa za Crvenu zvezdu. Mrežu Omrija Glazera tresao je Hakan Čalhanoglu, prelepim slobodnim udarcem.

Zvezda do 15. minuta nije ozbiljnije ugrozila gol protivnika.