GYghU00XYAA GCS

KAKAV PREOKRET: Borusija Dortmund od 0:2 do 4:2!

Objavljeno: 27.09.24 u 22:28

Zaista fenomenalan meč na Signal Iduna parku.

Borusija Dortmund savladala je ekipu Bohuma, u okviru 5. kola nemačke Bundeslige, rezultatom 4:2.

Bohum je fenomenalno otvorio meč, i već posle 20 minuta gosti su imali prednost – 0:2.

Ipak, Borusija se nije predala i u smiraj prvog poluvremena preko Girasija smanjila je prednost na 1:2.

Drugo poluvreme proteklo je u znaku domaćeg sastava, koji je došao do preokreta. Prvo je sa penala poravnao Čan, da bi preokretom kompletirali Girasi svojim drugim golom i stameni Nmeha.

Borusija se ovom pobedom popela na drugu poziciju, dok je Bohum sada na samom dnu.