GYRI ydWcAAB dF

REAL SE KOCKAO ALI IPAK SLAVIO: Alaves bodova koštalo kasno „buđenje“! (VIDEO)

Objavljeno: 24.09.24 u 23:18

Opustio se „Kraljevski klub“ u samoj završnici.

Real Madrid je u okviru 7. kola španske La Lige na svom terenu dočekao i tom prilikom nadigrao ekipu Alavesa, rezultatom 3:2.

Ovom pobedom Real Madrid približio se Barseloni na samo bod zaostatka, ali sa utakmicom više, dok je Alaves trenutno 8. na tabeli.

Poveo je Real Madrid već u 1. minutu susreta, kada je Vinisijus bio asistent, a strelac Vaskez. Prednost je neposredno pre odlaska na odmor poduplao Mbape, na asistenciju Džuda Belingema.

Već na startu drugog dela susreta delovalo je da je sve gotovo. Na 3:0 povisio je Rodrigo.

Ipak, gosti se nisu predavali, pa su pred kraj meča uspeli da „zakuvaju“ situaciju. U 85. minutu je na 3:1 smanjio Benavidez, dok je minut kasnije precizan bio i Garsija.

Do kraja susreta Real Madrid potrdio se i uspeo da sačuva prednost i na kraju slavi sa 3:2.