OFK Beograd v Partizan Mozzart Super League Season 2024/2025

SJAJNI MEČEVI U SUPERLIGI SRBIJE: Radnički, OFK i Vojvodina nastavili sa pobedama!

Objavljeno: 22.09.24 u 22:04

Uzbudljiv dan u našem prvenstvu.

Nedeljni raspored u Superligi Srbije doneo nam je tir izuzetno sadržajna meča, gde su dva gostujuća tima došla do pobede, te jedan domaći.

Jedini tim koji je slavio pred svojim navijačima je Radnički iz Niša, koji je rezultatom 3:2 bio bolji od subotičkog Spartaka.

Stjuart je sa dva rana gola doneo prednost Nišlijama, da bi u nastavku Ivelja i Ubiparip poravnali rezultat, ali u završnici meča Babić je rešio pitanje pobednika.

Vojvodina je u gostima bila bolja od IMT-a, a strelci su bili dva puta Seri, odnsono poletanović. Svi golovi su viđeni u drugom poluvremenu.

OFK Beograd je minimalno savladao Železničar u Pančevu, a jedini strelac gola bio je Vilitjer nakon isteka pola sata igre.