Majkl Olise

PUKLA PETARDA U BREMENU: Bajern na krilima Majkla Olisea razbio Verder! (VIDEO)

Objavljeno: 21.09.24 u 18:48

Kompani je utegao Bavarce, izgledaju impresivno!

Bajern iz Minhena demonstrirao je svoju nadmoć u 4. kolu Bundeslige, savladavši Verder u gostima sa ubedljivih 5:0.

Ekipa pod vođstvom Vensana Kompanija povela je u 23. minutu kada je Majkl Olise zatresao mrežu domaćina. Do kraja prvog poluvremena, Džamal Musijala je povisio na 2:0. U drugom delu utakmice, Bavarci su nastavili ofanzivu i postigli još tri gola. Hari Kejn je pogodio za 3:0, Olise je svojim drugim golom povisio na 4:0, dok je Serž Gnabri zatvorio listu strelaca.

Bajern je mogao da ostvari i ubedljiviji trijumf, ali je nekoliko prilika ostalo neiskorišćeno zbog manjka koncentracije u završnici. Ovom pobedom, Bajern je zadržao maksimalan učinak u sezoni sa četiri pobede iz četiri kola, dok se Verder nalazi na desetom mestu sa pet osvojenih bodova.