0
Jedinstvo Ub v Radnicki Nis Serbian Super Liga 2024 2025

JEDINSTVO ZAKUCANO ZA DNO TABELE: Radnički slavio nakon sjajnog drugog poluvremena!

Objavljeno: 16.09.24 u 21:55

Ekipa sa Uba mora mnogo bolje ako ima u planu da ostane u eliti.

Jedinstvo sa Uba je danas od 20 časova dočekala ekipu niškog Radničkog, u okviru 8. kola Superlige Srbije.

Nakon prvog dela susreta mreže su mirovale, ali se može reći da su gosti bili bolji rival.

Dobru igru iz većeg dela prvog poluvremena, naplatili su na startu drugog poluvremena.

Igrao se 50. minut utakmice, kada je Stojanović asistirao, a Radivoj Bosić postigao pogodak, za prednost Radničkog iz Niša.

Prednost gostiju poduplao je Ilija Jurukov u 62. minutu utakmice. Ako je i postojala nada da Jedinstvo može makar do boda, od tada je više i nije bilo. Do kraja susreta više nije bilo promena, pa su gosti slavili sa 0:2.

Jedinstvo je nakon ovog poraza ostalo zakucano za samo dno tabele, sa svega jednim bodom. Radnički se sada popeo na 6. poziciju, sa 12 poena iz sedam kola.