0
OFK Beograd v Partizan Mozzart Super League Season 2024/2025

(POLUVREME) PARTIZAN VODI U ZAJEČARU: Dobra predstava crno-belih, Zubairu igra najbolji meč od dolaska! (VIDEO)

Objavljeno: 15.09.24 u 19:48

Dobar fudbal gledamo u Zaječaru!

Fudbaleri OFK Beograda „ugostili“ su ekipu Partizana u Zaječaru u okviru 8. kola Superlige Srbije, a u prvih 45 minuta videli smo tri pogotka, od kojih su dva završila u mreži kluba sa Karaburme – 1:2.

Gledamo izuzetno zanimljivu utakmicu, što potvrđuje i broj golova. Konkretniji i bolji su bili crno-beli u prvih 45 minuta, pa možemo reći da imaju zasluženu prednost. Pre svih, ističe se Ibrahim Zubairu, koji igra svoju najbolju utakmicu od dolaska u Humsku. Zabeležio je prvo asistenciju, a kasnije se i sam upisao u strelce.

Poveo je Partizan preko Filipovića u 15. minutu, koji je iskoristio centaršut Zubairua i glavom sjajno pogodio sa vođstvo crno-belih.

Nije se dugo čekalo na odgovor OFK Beograda, jer je Ovusu postigao efektan pogodak u 18. minutu za 1:1.

Crno-beli do ponovnog vođstva dolaze u 40. minutu, kada je Zubairu iskoristio sjajno dodavanje Natha.