Cukaricki v Spartak Mozzart Super League Season 2023/2024

SPARTAK SE U POBEDNIČKOM STILU VRATIO U SUBOTICU: Nova travnata podloga i nova tri boda za Subotičane! (VIDEO)

Objavljeno: 13.09.24 u 21:23

Junak meča – Andrej Todoroski!

Fudbaleri Spartaka iz Subotice upisali su važnu pobedu na domaćem terenu u 8. kolu Superlige Srbije, savladavši IMT rezultatom 2:0.

Glavni junak meča bio je Andrej Todoroski, koji je postigao oba gola za Spartak.

Todoroski je prvi put zatresao mrežu u 15. minutu, pretvorivši dodavanje Ilije Babića u vođstvo od 1:0. I pored dobre igre IMT-a, koji je imao nekoliko pokušaja na golu Aleksandra Vulića, gosti nisu uspeli da postignu izjednačujući gol.

Na početku drugog poluvremena, u 57. minutu, Todoroski je ponovo bio precizan, ovoga puta uz asistenciju Voja Ubiparipa, za konačnih 2:0.