0
Danska Srbija

SRBIJA GUBI NA POLUVREMENU: Danci iz prelepe akcije za minimalno vođstvo posle prvog dela igre! (VIDEO)

Objavljeno: 08.09.24 u 18:49

VAR nije bio na našoj strani…

Fudbaleri Srbije gostuju reprezentaciji Danske u drugom kolu A4 grupe Lige nacija, rezultat na poluvremenu je 1:0.

U prvom kolu fudbaleri Srbije su remizirali sa prvakom Evrope, Španijom 0:0. Dok su Danci na svom terenu savladali Švajcarsku sa 2:0.
Prvi šut na meču uputili su Danci, kada je Vestergord, probao glavom posle centaršuta u 13. minutu, ali je udarac prošao pored gola.
Prvu ozbiljniju šansu imala je Srbija kada je, Lazar Samardžić, solo prodorom probao šut sa distance, ali je Šmajhel napravio laku odbranu.
Albert Gronbek postiže gol za Dansku iz prelepe akcije, na asistenciju Jusufa Pulsena.

Do kraja poluvremena nije bilo većih uzbuđenja.