0
jamal rafinja

ZVEZDO – ČUVAJ SE: Flikova Barselona izgleda strašno, ovog puta postigli SEDAM golova! (VIDEO)

Objavljeno: 31.08.24 u 19:14

Dominacija Barse od samog starta meča!

Barselona je ostvarila impresivnu pobedu na Monžuiku, deklasiravši Valjadolid sa 7:0. Brazilac Rafinja je bio glavna zvezda utakmice, postigavši het-trik.

Rafinja je otvorio seriju golova u 20. minutu, a ubrzo nakon toga Levandovski je povisio prednost. Prvo poluvreme zatvorio je Kunde, koji je postigao gol za 3:0 i već tada obezbedio pobedu Barselone.

U drugom poluvremenu, Barselona nije popuštala. Od 64. do 85. minuta postigli su još četiri gola – dva Rafinja, te po jedan Olmo i Tores, čime su dodatno uvećali prednost i pokazali svoju dominaciju.

Ovom pobedom, Barselona je nastavila savršen start sezone sa četiri pobede iz četiri meča. Oni sada imaju sedam bodova prednosti u odnosu na neuigrani Real Madrid, koji ima utakmicu manje.