1
GENT PARTIZAN 06

KAKO OVO NIJE ZAVRŠILO U GOLU: Zahid propustio ogromnu šansu, teško da će Partizan imati bolju! (VIDEO)

Objavljeno: 28.08.24 u 19:20

Težak promašaj…

Fudbaleri Partizana sastaju se sa ekipom Genta u revanš meču četvrtog kola kvalifikacija za Ligu konferencija, prvi meč u Beogradu se završio pobedom gostiju od 0:1. Rezultat na poluvremenu je 0:0.

Gajas Zahid se našao u tri izgledne pozicije da donese prednost Partizanu i tako poravna u ukupnom skoru, a najveću priliku propustio je u 40. minutu…

Tada mu je lopta došla u noge posle izblokiranog pokušaja Alda Kalulua, a on se nakon kratkog nameštanja očajno snašao. Golman Ruf nije pokrivao čitav gol, tu je bilo protivničkih fudbalera, ali je udarac poslat visoko preko prečke. Šteta…