Aleksandar Mitrovic Al Hilal

AL HILAL DOMINATNO OTVORIO SEZONU: Mitrović i Sergej rešetaju! (VIDEO)

Objavljeno: 24.08.24 u 22:49

Naši momci po navici!

Aktuelni šampion Saudijske Arabije, Al Hilal, uspešno je započeo novu sezonu u gostima kod Ahduda, gde je ostvario ubedljivu pobedu od 3:0, rešivši meč već u prvom poluvremenu.

Hilal je na poluvremenu već imao prednost od tri gola, a sva tri pogotka postigli su srpski fudbaleri.

Aleksandar Mitrović je otvorio utakmicu golom u četvrtom minutu nakon fantastične asistencije petom, a zatim je u 40. minutu glavom povisio na 2:0.

Pred kraj prvog poluvremena, Sergej Milinković-Savić je iz slobodnog udarca postigao svoj prvi gol u novoj sezoni, zaokruživši impresivno prvo poluvreme Hilala.