0

head coach Nenad Lalatovic Partizan - Radnicki Superliga Srbije, Super, Liga, Beograd, Srbija, 30.10.2022. Oktobar 30. photo: Marko Djokovic/STARSPORT

LALATOVIĆ NASTAVLJA SA SJAJNIM REZULTATIMA: Čuka pala u Užicu, Lučani ponovo pobedili! (VIDEO)

Objavljeno: 23.08.24 u 23:21

Strateg uneo novu dimenziju u igru Mladosti.

Mladost iz Lučana je upisala novu pobedu u prvenstvu, jer je savladala Čukarički kao nominalni domaćin u Užicu, konačan rezultat bio je 3:1.

Sisoko je autogolom u sredinom prvog dela doveo domaće u vođstvo, da bi Ljubomirac pri kraju poluvremena duplirao prednost.

Petnaest minuta pre kraja upravo je Sisoko smanjio prednost, ali je Ljubomirac u nadoknadi rešio pitanje pobednika.

Mladost je sada na sedmom mestu sa tri pobede u poslednja četiri kola, dok je Čukarički treći sa dva vezana poraza.