0
IMT v Partizan Mozzart Super League Season 2024/2025

IZ IMT-A BESNI NA SUDIJE: Najbolji igrač na utakmici Pančeva je bio Arbitar tvrdi trener kluba sa Novog Beograda!

Objavljeno: 19.08.24 u 08:38

Sigurni su Pančevci pred svojim navijačima.

Železničar iz Pančeva slavio je protiv IMT-a na svom terenu rezultatom 2:1 i tako upisao novi trijumf u domaćem prvesntvu.

Prednost je domaćim doneo Matija Mitrović u 12. minutu, da bi Krstić poravnao rezultat 5 minuta pre kraja prvog dela.

Ipak, konačan rezultat i pobedu domačim doneo je Marko Ćurić 20 minuta pre kraja utakmice.

Posle meča, iz IMT-a su bili prilično besni na glavnog arbitra meča.

„Taj njihov gol nije pad koncentracije“, aludira na pobednički pogodak Pančevaca Đorđević, koji je priznat pošto je sudija signalizirao da je lopta većim delom prešla gol liniju.

Potom je nastavio u kameru „Arene Sport“.

„Pre svega imam puno poštovanje za ljude iz suprotnog tabora. Tu sam obazriv, ali najbolji igrač na utakmici bio je sudija i ja tu ne bih ništa više dodavao“, poručio je Živković, za kraj, posle čega se samo udaljio.

Železničar je ovako peti na tabeli sa tri pobede, dok IMT još uvek ne zna za trijumf i drži pretposlednje mesto.