0
Vlahović

JUVE IZAŠAO LAKO NA KRAJ SA NOVAJLIJOM: Vlahović postigao gol, ali VAR pokvario slavlje! (VIDEO)

Objavljeno: 19.08.24 u 23:30

Tijago Mota debitovao pobedom na klupi „Stare dame“!

Fudbalski klub Juventus otvorio je sezonu u Seriji A sa ubedljivom pobedom nad novajlijom u ligi, ekipom Koma, rezultatom 3:0 (2:0).

U dvoboju koji je obeležen solidnom igrom domaćina, Juventus je rano poveo zahvaljujući golovima Mbangule u 23. minutu i Veje u 45. minutu. Zapečatio je sve Kambijaso u 91. minutu.

Juventus je dominirao tokom celog meča, Dušan Vlahović je imao priliku da se upiše među strelce u 48. minutu, ali je njegov gol zbog minimalne ofsajd pozicije bio poništen nakon pregledanja VAR snimka.

Novi trener Tijago Mota je uspešno predstavio svoj sistem igre, a Juventus je pokazao visok nivo igre i stvorio brojne prilike, koje su mogle da rezultiraju i većim brojem golova.

Dušan Vlahović’s perfect finish after Juan Cabal’s brilliant cross… but it’s been ruled out. pic.twitter.com/A6IUYoa5UL