Erling Haaland Strahinja Pavlovic Srbija v Norveska - UEFA Nations League-League B-Group Beograd, 02.06.2022 foto: Srdjan StevanovicStarsportphoto ©

HALAND ISPROZIVAO KUKURELJU NAKON POBEDE: On je smešan čovek, prošle godine mi je tražio dres!

Objavljeno: 19.08.24 u 14:07

Karakteristika šampiona na delu.

Mančester Siti je na gostovanju na Stamford Bridžu bio bolji od Čelsija rezultatom 0:2 i tako krenuo uspešno ka odbrani titule.

Strelac je bio u 18. minutu Erling Haland i to upravo preko Kukurelje, da bi pet minuta pre kraja meča Mateo Kovačić postavio konačan rezultat.

Haland je iskoristio i „pozdravio“ Kukurelju nakon utakmice.

– Kukurelja je zabavan momak. Prošle godine je tražio moj dres… a ovog leta peva pesme o meni – rekao je Haland.

Čelsi je imao više od igre na ovoj utakmici, te nekoliko izuzetno dobrih prilika, ali je činjenica da Mareska ima još milion detalja da dovede u red pre ozbiljnjih ambicija.