0
GVRlaMCWoAA5G2C

KUKURELJA I ŠPANIJA I DALJE MNOGO BOLE ENGLEZE: Navijači Sitija vređali Španca koji ih je zaustavio u pohodu na trofej prvaka Evrope! (VIDEO)

Objavljeno: 18.08.24 u 23:11

Karakteristika šampiona na delu.

Mančester Siti je na gostovanju na Stamford Bridžu bio bolji od Čelsija rezultatom 0:2 i tako krenuo uspešno ka odbrani titule.

Strelac je bio u 18. minutu Erling Haland i to upravo preko Kukurelje, da bi pet minuta pre kraja meča Mateo Kovačić postavio konačan rezultat.

Čelsi je imao više od igre na ovoj utakmici, te nekoliko izuzetno dobrih prilika, ali je činjenica da Mareska ima još milion detalja da dovede u red pre ozbiljnjih ambicija.

Takođe je viđeno i kako navijači gostiju vređaju Kukurelju dok je izlazio sa terena, očigledno frustrirani jer njihov nacionalni tim praktično nikada van svog tla nije osvojio važan internacionalni trofej.