GVRnqQgWUAAay E

KUKU KUKURELJA, HALAND SE NE TRESE, ALI DRMA MREŽA: Čelsi nadigrao Siti, ali Mančester davao golove! (VIDEO)

Objavljeno: 18.08.24 u 19:27

Karakteristika šampiona na delu.

Mančester Siti je na gostovanju na Stamford Bridžu bio bolji od Čelsija rezultatom 0:2 i tako krenuo uspešno ka odbrani titule.

Strelac je bio u 18. minutu Erling Haland i to upravo preko Kukurelje, da bi pet minuta pre kraja meča Mateo Kovačić postavio konačan rezultat.

Čelsi je imao više od igre na ovoj utakmici, te nekoliko izuzetno dobrih prilika, ali je činjenica da Mareska ima još milion detalja da dovede u red pre ozbiljnjih ambicija.