0
jovan mijatović

MIJATOVIĆ KONAČNO PROBIO LED: Mladi napadač postigao prvenac u dresu Njujork sitija! (VIDEO)

Objavljeno: 06.08.24 u 08:39

Na terenu je proveo svih 90 minuta.

Mladi srpski fudbaler Jovan Mijatović postigao je svoj prvenac u dresu Njujork sitija, međutim nije uspeo da donese bodove svom timu.

Nekadašnji igrač Crvene zvezde odlično je ispratio akciju u 61. minutu i doneo u tom trenutku vođstvo od 2-0, ali je na kraju Sinsinati slavio 4-2.

Gosti iz Njujorka su u prvom poluvremenu poveli preko Rodrigeza, a kada je srpski internacionalac pogodio delovalo je da je priča završena. Međutim, od 79. do 89. minuta Sinsinati je postigao četiri gola i tako stigao do trijumfa.