6
PARTIZAN ZELEZNICAR 08

ODBRANA CEMENT, PARTIZAN I DALJE NE PRIMA GOL: Domaće prvenstvo potpuno različito za Partizan od Evrope!

Objavljeno: 04.08.24 u 21:48

Tri utakmice i dalje nisu primili gol crno-beli.

Partizan večeras od 20.00 časova dočekao je u Humskoj  Železničar iz Pančeva. Crno-beli su slavili rezultatom 2:0.

Rano su došli crno-beli do prednosti, već nakon svega 13 minuta igre, gde je kapiten Sveta Marković doneo prednost svom timu.

Mogli su gosti u dva navrata do izjednačenja, ali je na visini zadatka bio Aleksandar Jovanović.

Njegov prezimenjak, Đorđe, je deset minuta pre kraja prvog dela igre duplirao prednost i tako doneo olakšanje navijačima u Humskoj.

U nastavku nije bilo promene rezultata, ali su Pančevci ostali sa igračem manje, jer je pocrveneo Lazar Romanić u finišu meča.

U finišu meča, Pančevo je propustilo da iskoristi jedanaesterac.

Partizan je tako ostao lider šampionata Srbije sa maksimalnim učinkom, ali je i dalje i bez primljenog gola, dok je Železničar ovim ispunio sve kolone.