0
vojvodina ajax 251667

(POLUVREME) VOŠA JE RAVNOPRAVAN PROTIVNIK: Vojvodina se nadigrava sa Ajaksom, fali samo taj gol!

Objavljeno: 01.08.24 u 20:57

Lale nisu daleko od velikog iznenađenja!

Fudbaleri Vojvodine dočekuju na TSC Areni u Bačkoj Topoli fudbalere Ajaksa u drugom kolu kvalifikacija za Ligu Evrope, prvi meč u Amsterdamu se završio pobedom domaćina 1:0.

Pravi taktički rat u Topoli, bez previše prilika, imali su po šansu i jedni i drugi. Sičenje je u 28. minutu i možda spasao Vojvodinu ispadanja kada je odlično reagovao i skinuo loptu sa gol linije.
Najozbiljniju šansu imali su Novosađani kada je Mihailo Ivanović u nadoknadi pokušao sa ivice šesnesterca, ali je lopta prohujala pored stative. Ivanović je ušao u igru umesto povređenog Alekse Vukanovića u 42. minutu.