Novak Đoković

AKO PROĐE NEMCA NOVAKA ČEKA OZBILJNA PREPREKA: Đoković saznao potencijalnog rivala u četvrtfinalu Olimpijskih igara!

Objavljeno: 29.07.24 u 19:55

Novak Đoković kao što već svi znamo ima ne toliko povoljan žreb u Parizu

Na teniskom turniru Olimpijskih igara gledali smo iznenađujuće brzi i dominantan meč Stefana Cicipasa. Grčki teniser je bez ikakvih problema savladao Danijela Evansa rezultatom 2:0 (6:1, 6:2) u samo 53 minuta igre.

Cicipas je prikazao impresivnu igru, s dva brejka u oba seta, što je Britancu onemogućilo bilo kakvu priliku za povratak u meč. Evans nije uspeo da iskoristi nijednu brejk šansu, dok je Cicipas uspešno pretvorio sve svoje prilike u brejkove.

Ova pobeda omogućava Cicipasu da se približi mogućem susretu sa Novakom Đokovićem u četvrtfinalu. Pre toga, Cicipas će se u osmini finala suočiti sa pobednikom meča između Sebastijana Baeza i Bendžamina Hasana.

Iako olimpijski teniski turnir ne donosi ATP niti WTA bodove, prisustvo na ovom prestižnom takmičenju svakako ima značaj za sve učesnike.