0

JUVENTUS NIJE DOBRO POČEO: Tijago Mota ponižen na debiju, Vlahović promašio penal! (VIDEO)

Objavljeno: 26.07.24 u 22:54

Ubedljiv poraz Juventusa

Fudbaleri Juventusa nisu na najbolji način započeli pripreme za novu sezonu. Prvi put pod palicom novog trenera Tijaga Mote, „Stara dama“ odigrala je prijateljsku utakmicu protiv Nirnberga i doživela ubedljiv poraz rezultatom 3:0.

Strelci za Nirnberg bili su Jander, Forkel i Janiš, koji su svojim golovima obezbedili uverljivu pobedu nemačkog tima.

Juventus je imao priliku da se vrati u igru pri rezultatu 1:0, ali je Dušan Vlahović u 72. minutu promašio jedanaesterac, čime je propustio šansu da smanji vođstvo protivnika.

Uprkos porazu, utakmica je imala i nekoliko pozitivnih trenutaka za Juventus. Mladi Vasilije Adžić debitovao je za tim, odigravši drugo poluvreme i pokazavši potencijal koji bi mogao biti značajan za budućnost kluba. Nažalost, Filip Kostić nije bio na terenu zbog povrede, što je dodatno oslabilo sastav tima.