0
AJAX VOJVODINA 01

(POLUVREME) VOJVODINA SOLIDNA U AMSTERDAMU: Ajaks nema rešenje, Voša izuzetno ozbiljna!

Objavljeno: 25.07.24 u 21:17

Solidnih tri četvrtine sata za Novosađane.

Vojvodina od 20.30 časova gostuje ekipi Ajaksa na legendarnoj Johan Krojf areni, u okviru drugog kola kvalifikacija za Ligu Evrope.

Rezultat nakon prvog poluvremena meča u Amsterdamu je onaj najnepopularniji – 0:0.

Nije bilo većih uzbuđenja u prvih pola sata, ali je Ajaks u 34. minutu imao veliku šansu, kada je Tejlor odličnim odarcem uzdrmao okvir gola Carevića, ali rezultat se nije menjao.

Pet minuta pre kraja prvog dela neverovatno je srpski predstavnik ostao bez lopte u mreži, kada je nakon opsade gola, nakon nekoliko opasnih udaraca, Crnomarković intervenisao sa gol linije i sprečio vođstvo domaćih.