Tennis-WTA 250 Serbia Ladies Open 2021 Olga Danilovic v Kamilla Rakhimova (RUS) Beograd, 18.05.2021. foto: Srdjan StevanovicStarsportphoto ©

OLGA VRLO DOBRA: Srpska teniserka savladala četvrtog nosioca na WTA turniru!

Objavljeno: 21.07.24 u 23:58

Bila je u ulozi autsajdera na ovom meču!

Olga Danilović je iznenadila na turniru u Jašiju u Rumuniji, porazivši četvrtog nosioca Anu Blinkovu iz Rusije u tri seta – 2:1 (6:2, 5:7, 6:1). Ovaj maratonski meč trajao je dva sata i 45 minuta, ali je srpska teniserka uspela da se izbori za pobedu.

Danilovićeva, trenutno rangirana na 150. mestu WTA liste, pokazala je izvanrednu igru u prvom i trećem setu, dok je Blinkova uspela da izjednači u drugom setu.

U nastavku turnira, Olga se suočava sa mogućnošću ponovnog susreta sa Ankom Aleksijom Todoni iz Rumunije, protiv koje je nedavno igrala na Vimbldonu.