Dejan Stanković

DEKI SE NIJE LEPO PROVEO NA DEBIJU: Stanković porazom započeo epizodu u Moskvi!

Objavljeno: 21.07.24 u 19:31

Loš početak srpskog trenera u Rusiji

Srpski trener Dejan Stanković započeo je svoju avanturu na klupi moskovskog Spartaka porazom od Orenburga.

U prvom kolu ruske Premijer lige, Spartak je na gostovanju izgubio rezultatom 2:0. Golove za domaći tim postigli su Argentinac Matias Peres u 62. minutu i Turčin Emirdžan Gurluk pet minuta kasnije.

Podsećamo, Stanković je ovog leta preuzeo Spartak nakon nepune sezone u mađarskom Ferencvarošu, s kojim je osvojio titulu prvaka.

Pored Stankovića, u ruskoj Premijer ligi od trenera se još nalaze Saša Ilić (Nižnji Novgorod) i Marko Nikolić (CSKA)