0
Crvena zvezda v Jedinstvo Ub Mozzart Super League Season 2024/2025

ZVEZDA DOMINANTNO OTVORILA SEZONU: Novajlija iz prvog dodira postigao pogodak! (VIDEO)

Objavljeno: 20.07.24 u 21:51

Sjajno otvaranje sezone za ‘crveno-bele’.

Crvena zvezda je u okviru prvog kola Superlige Srbije dočekala Jedinstvo sa Uba, i tom prilikom slavila 4:0.

Domaćin je očekivano apsolutni favorit, ali ni gosti sa Uba nisu došli da se predaju ‘bez ispaljenog metka’.

Crvena zvezda: M.Ilić – Mimović, Điga, Stojić, Rodić – Dalsio, Hvang – Puma, L.Ilić, Katai – Endijaje.

Jedinstvo Ub: V. Jovanović – Doderović, Radivojević, Sezej, Golubović – Dimitrić, Pereira, Miladinović, Stojanović – Perez, Milanović.

Prvu šansu na meču imao je Endiaje, ali je odbrana gostiju dobro reagovala.

Veliku priliku imao je novi-stari fudbaler Crvene zvezde, Luka Ilić. Napravio je dva sjajna driblinga, nakon čega je iz neposredne blizine usledio veoma neprecizan udarac.

Zvezda je povela u 18. minutu meča.. Prelepo je centrirao Mimović, a loptu je u mrežu na vrlo efektan način poslao Endiaje.

Šerif je imao još jednu šansu nekoliko minuta kasnije, ali nije bio precizan. Ipak, iskupio se svega dva minuta kasnije, kada je iskoristio još jednu sjajnu asistenciju, ovog puta od strane Ilića.

Čitavim tokom prvog dela susreta videlo da je blizu pogotka Aleksandar Katai, ali nikako nije uspevao da pronadje put do mreže mladog golmana Jedinstva.

Ipak, na samom startu drugog dela susreta, bio je precizan i tako doneo svojoj ekipi prednost od 3:0.

Na 4:0 povisio je novajlija Duarte u 70. minutu susreta.. Veoma bitno za Zvezdinog novaijliju, da na pravi način otvori svoj boravak u ‘crveno-belom’.