0
železničar pančevo

SJAJNA AKCIJA ŽELJE: Premijerni gol u novoj sezoni Superlige Srbije viđen već u trećem minutu! (VIDEO)

Objavljeno: 19.07.24 u 19:51

Odličnu utakmicu gledamo u Leskovcu

Fudbaleri Radničkog 1923 i Železničara iz Pančeva otvorili su ovogodišnje izdanje Superlige Srbije. Meč se zbog radova u Kragujevcu igra u Leskovcu na stadionu Dubočice, a domaćin se ne provodi dobro na startu utakmice.

Naime, nakon 45 minuta igre videli smo već četiri pogotka, a prva dva završila su upravo u mreži Kragujevčana.

Na prvi gol u novoj sezoni čekali smo svega tri minuta, kada je Želja uspela sjajnu akciju da pretvori u pogodak. Precizan je bio Branislav Knežević.

Na 2:0 povisio je Grgić u 15. minutu, da bi autogolom Jovanovića u 29. minutu, Kragujevčani ponovo uhvatili priključak. Na 3:1 povisio je Romanić u trećem minutu nadoknade prvog dela.