Serbia's Dusan Tadic controls the ball during the UEFA EURO 2024 group C football match between Serbia and England at Arena AufSchalke on June 16, 2024 in Gelsenkirchen, Germany. Pedja Milosavljevic/STARSPORT

TADIĆ ODUŠEVIO MURINJA: Na EURU nije uspeo da pogodi za Srbiju, ali jeste u dresu Fenera! (VIDEO)

Objavljeno: 13.07.24 u 21:11

Tadić zablistao pod Murinjovom palicom

Kapiten fudbalske reprezentacije Srbije, Dušan Tadić, nakon razočaravajućeg nastupa na Evropskom prvenstvu, vratio se u Fenerbahče i odmah se istakao postigavši sjajan gol u svom prvom meču.

Fenerbahče je ove sezone pod vođstvom Žozea Murinja, a na osnovu prikazanog tokom priprema, čini se da su spremni za visoke ciljeve.

Tadić je bio u startnoj postavi u utakmici protiv Strazbura, gde je u 33. minutu postigao spektakularan gol. Pokušao je da centrira, ali je lopta, bez da je bilo ko dotakne, završila u mreži iza golmana.

Rezultat na poluvremenu bio je 4:0, a osim Tadića, golove su postizali Šimanski, Kent i Džeko.