ISTINA BOLI: Albanci napustili teren zbog skandiranja „Kosovo je Srbija“ u Banja Luci (VIDEO)

Objavljeno: 10.07.24 u 23:41

Borac je slavio u nadoknadi vremena

U prvom kolu kvalifikacija za Ligu šampiona, Borac iz Banja Luke suočio se sa albanskom ekipom Egnatija, a meč je obeležen haotičnim događajima.

Sredinom drugog poluvremena, tačnije u 70. minutu, igra je prekinuta kada su sa tribina stadiona odjeknuli povici „Kosovo je Srbija“, što je izazvalo revolt fudbalera Egnatije koji su odlučili da napuste teren. U tom trenutku, rezultat je bio 0:0, a Egnatija je igrala sa igračem manje.

Nakon nekoliko minuta prekida, meč je nastavljen, a drama je dostigla vrhunac u samoj završnici. U 96. minutu, Damir Hrelja postigao je gol nakon sjajnog centaršuta sa leve strane, donoseći Borcu vrednu pobedu koja ih dodatno približava drugom kolu kvalifikacija.

Revanš utakmica zakazana je za nedelju dana u Albaniji, gde će Borac pokušati da potvrdi svoj prolaz dalje.