EURO 2024

FOTO-FINIŠ GORDOG ALBIONA: Oli Votkins vodi Englesku u veliko finale! (VIDEO)

Objavljeno: 10.07.24 u 22:57

Finale se igra u nedelju

Fudbaleri Engleske i Holandije sastali su se u polufinalu Evropskog prvenstva, slavili su Englezi u poslednjim trenucima golom Olija Votkinsa za 2:1.

Iz prve ozbiljnije šanse, Holandija je povela, golčinom Ćavija Simonsa.

Nakon velike greške Damfrisa, Kejn je fauliran, napadač Engleske precizan sa bele tačke.

Mogli su Englezi do totalnog preokreta u malom vremenskom roku, ali je Damfris sada spasao gol Holandije.

Denzel Damfris se najviše istakao na ovoj utakmici. kako greškama, tako i dobrim stvarima, čak je mogao i Holandiju da dovede u prednost.

Fodenu je ponovo malo falilo da dovede Engleze u prednost.

Drugo poluvreme je dosta izugbilo na tempu, dok u 65. minutu viđena je prva prava prilika, kapiten van Dajk nije bio daleko od postizanja gola.

Iz prvog šuta na gol Holandije, Bukajo Saka je postigao gol, ali je poništen zbog ofsajda.

Kada se sve činilo da idemo u produžetke, Oli Votkins.