0

during the friendly international match between FK Crvena zvezda and FC Sochi at stadium in Sankt Petersburg on June 05, 2024 in Sankt Petersburg, Russia. (Photo by Vatroslav Jarni/Starsport.rs ©)

TRIJUMF ZVEZDE U SANKT PETERBURGU: Uspešna provera crveno-belih, Jovanović debitovao pogotkom (VIDEO)

Objavljeno: 05.07.24 u 13:53

Zaslužen trijumf crveno-belih

Fudbaleri Crvene zvezde ostvarili su pobedu u prijateljskoj utakmici protiv ruskog Sočija u Sankt Peterburgu – 2:0 (2:0).

Vladan Milojević izveo je prilično izmešan sastav, da mi u nastavku igrači sa klupe dobili svoju šansu. Na kraju, Zvezda je došla do zaslužene pobede i u pozitivnom tonu nastavila pripreme za predstojeću sezonu.

Crvena zvezda: Guteša, Mimović, Điga, Leković, Rodić, Dalsio, Šljivić, Ilić, Katai, Jovanović, Šerif.

Nije bilo golova sve do 39. minuta, a tada je mrežu Sočija zatresao Šerif Ndijaje nakon asistencije jednog od najnovijih aktivizacija ovog leta, Dalsija.

Uspeli su crveno-beli do kraja prvog dela da postignu još jedan pogodak, a precizan je bio Lazar Jovanović, mladi napadač koji je došao iz Vojvodine, u 44. minutu.