0

(POLUVREME) ZVEZDA VRLO DOBRA U RUSIJI: Crveno-beli imaju dva gola prednosti, upisao se mladi Jovanović! (VIDEO)

Objavljeno: 05.07.24 u 12:53

Zasluženo vođstvo crveno-belih

Fudbaleri Crvene zvezde igraju u Sankt Peterburgu igra prijateljski meč protiv ruskog superligaša Sočija. Nakon prvih 45 minuta crveno-beli imaju prednost od 2:0.

Vrlo dobro poluvreme izabranika Vladana Milojevića koji je izveo prilično izmešao, dao priliku mladim snagama, kao i pojačanjima.

during the friendly international match between FK Crvena zvezda and FC Sochi at stadium in Sankt Petersburg on June 05, 2024 in Sankt Petersburg, Russia. (Photo by Vatroslav Jarni/Starsport.rs ©)

Crvena zvezda: Guteša, Mimović, Điga, Leković, Rodić, Dalsio, Šljivić, Ilić, Katai, Jovanović, Šerif.

Soči: Dektev, Makarčuk, Magal, Suslov, Alves, Naćo, Levin, Kravcov, Kramarić, Safronov, Guarirapa.

Nije bilo golova sve do 39. minuta, a tada je mrežu Sočija zatresao Šerif Ndijaje nakon asistencije jednog od najnovijih aktivizacija ovog leta, Dalsija.

Uspeli su crveno-beli do kraja prvog dela da postignu još jedan pogodak, a precizan je bio Lazar Jovanović, mladi napadač koji je došao iz Vojvodine, u 44. minutu.