2
EURO 2024

SAJONARA PIKSI, SELEKTORE AJDE POLAKO U JAPAN: Bruka Srbije koja ponovo ništa nije pokazala na celom takmičenju! (VIDEO)

Objavljeno: 25.06.24 u 22:53

Ponovo ništa nismo pokazali.

Srbija je večeras odigrala svoj poslednji meč grupne faze sa Danskom, a rezultat meča iznosio je najnepopularnijih 0:0.

Orlove pobeda sigurno bi vodila  narednu fazu takmičenja, gde bi najverovatnije igrali sa Nemcima, dok bi bod uveo naš tim u dobru poznatu zonu kalkulacija, ali kako je Slovenija remizirala sa Engleskom, to znači instant eliminaciju Orlova.

Прикажи ову објаву у апликацији Instagram

Објава коју дели HOTSPORT – SPORTSKE VESTI (@hotsport.rs)

Evo kako je izgledala intonacija naše prekrasne himne, a „Bože pravde“, orilo se čitavim stadionom. Kako je sve izgledalo pogledajte sami.

Već u trećem minutu, javnu opomenu je dobio Nikola Milenković, nakon ne previše grubog starta nad rivalom.

Sredinom prvog poluvremena, Orlovi su primili gol nakon smušene reakcije odbrane nakon kornera, ali je lopta prilikom centaršuta Eriksena izašla u gol-aut.

Istekom pola sata igre, iako bez nekog realnog učinka, uspeli smo da iznudimo dva žuta kartona za rivala, Vind i Hjulmund su upisani u beležnicu, što bi trebalo da oteža Dancima u nastavku.

To je to od uzbuđenja, pošto ništa konkretno nije viđeno za 45 minuta igre, nadamo se nečemu uzbuljivijem u nastavku od obe ekipe.

Na početku nastavka, nakon nekih sedam ili osam minuta igre, došli smo do gola, ali je minimalni ofsajd Aleksandra Mitrovića uticao na to da se pogodak ne prizna.

Potom su navijači zasuli plastičnim čašama pomoćnog sudiju i peterac rivala, ali je meč ubrzo nastavljen.

SA

Do kraja meča nije bilo većih šansi, ali je Sergej Milinkovi-Savić u nadoknadi vremena imao prvi udarac Srbije u okvir gola, ali je rezultat ostao nepromenjen.