0

(POLUVREME) MOMCI, SJAJNI STE: Orlići jednom nogom u finalu Evropsko prvenstva, Portugalci u problemu! (VIDEO)

Objavljeno: 02.06.24 u 17:51

Samo nastavite tako

Kadetska reprezentacija Srbije igra meč polufinala Evropsko prvenstva protiv vršnjaka iz Portugala, a nakon prvih 45 minuta Orlići imaju veliku prednost – 2:0

Tim Jovana Damjanovića je do polufinala stigla neverovatnom pobedom nad Austrijom od 3:2 i sa puno samopouzdanja ušli u duel protiv Portugala, koji je u četvrtfinalu savladao Poljsku sa 2:1.

Danas Orlići nemaju podršku glavnog trenera, koji meč zbog suspenzije prati sa tribina, ali to na njih nimalo nije uticalo, čak ih je možda još više i motivisalo.

Krenulo je konfuzno, na obe strane i pretežno prilikama ispred našeg gola. Međutim, ubrzo su naši klinci zaigrali bolje i u 22. minutu smo došli do prednosti. Sjajan pogodak postigao je Mihajlo Cvetković.

Tu naši momci nisu stali, pa su u 37. minutu duplirali prednost, autogolom jednog od defanzivaca Portugala.