Košarka
20:45 01.06.2024.

SADA JE JASNO: Evo zbog čega je Bruno Kaboklo napustio Partizan pred finale KLS!

FOTO: ABA League/Dragana Stjepanović

Saznali su čelnici Partizana sasvim slučajno da je otišao!

Brazilski košarkaš, Bruno Kaboklo je iznenada napustio Partizan, navodno grubo kršeći klupsku disciplinu.

Početno objašnjenje za njegov odlazak bilo je da je otputovao u Brazil zbog reprezentativnih obaveza, ali selektor brazilske reprezentacije, Aleksandar Aco Petrović, demantovao je tu tvrdnju ističući da igrači treba da se pridruže reprezentaciji tek posle završetka finala KLS.

Nove informacije ukazuju da je Kaboklo otišao u Orlando radi sudskog procesa oko starateljstva nad detetom koje vodi sa bivšom suprugom. Prema navodima portala „Mozzartsport“, Kaboklo je preko svog agenta, pre desetak dana, zatražio od kluba iz Humske dozvolu da napusti tim zbog zakazanog suđenja početkom juna.

Odlazak Kabokla iz Partizana izazvao je iznenađenje među čelnicima kluba i trenerom Željkom Obradovićem, s obzirom na to da se igrač nije javljao ni klubu ni treneru nakon odlaska. Njegov odlazak otkriven je slučajno kada je u svlačionici ostavio svoje stvari, a klub je saznao da je na aerodromu u Nemačkoj.

Kaboklo je postao još jedan u nizu igrača koji su napustili Partizan, među kojima su Frenk Kaminski, Pi-Džej Doužer i Džejms Naneli.

32
9

Komentari

  1. Rile каже:

    Mogao je da ima hiljade razloga ali ni jedan ga ne opravdava da je otišao a nije se javio klubu. Amin.

    0
    0
    1. MilanChe каже:

      Šta nije jasno u rečenici: „Kaboklo je preko svog agenta, pre desetak dana, zatražio od kluba iz Humske dozvolu da napusti tim zbog zakazanog suđenja početkom juna.“ Valjda treba da prepusti dete bez borbe?

      0
      0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...