0

LEGENDA PARTIZANA SAČUVALA KLUB U ELITI: Mnogi nisu verovali, ali ipak je uspeo!

Objavljeno: 01.06.24 u 20:30

Bravo, Sale!

Nižnji Novgorod ostvario je trijumf na gostovanju protiv Arsenala iz Tule rezultatom 2:0. Ovom pobedom, ekipa koju predvodi srpski trener Saša Ilić uspela je da obezbedi opstanak u ruskoj Premijer ligi.

Nakon poraza od 2:1 u prvom susretu na domaćem terenu, mnogi su sumnjali u šanse ekipe nekadašnjeg kapitena Partizana da ostvari opstanak.

Gosti su poveli već u 18. minutu, kada je Kiril Boženov bio precizan, dok su drugi gol postigli u 58. minutu preko BotakaJobome.

Saša Ilić, koji je preuzeo tim tik pred kraj ligaškog dela šampionata, ostvario je veliki uspeh sa ekipom. Ova pobeda pruža im priliku da u novoj sezoni Premijer lige krenu iznova, sa dodatnim motivom i samopouzdanjem.