0

„DIZELKA“ BLIZU OPSTANKA: Duo Hajdin-Romanić doneo bitnu pobedu Pančevcima protiv Inđije! (VIDEO)

Objavljeno: 30.05.24 u 20:16

Inđija je imala veliku priliku da izjednači na samom kraju utakmice!

Fudbaleri Železničara iz Pančeva zabeležili su važnu pobedu u prvoj utakmici baraža za opstanak u Super ligi Srbije, nadmašivši Inđiju rezultatom 2:1.

Susret, koji se odigrao u Loznici, doneo je Pančevcima značajan korak ka zadržavanju u najvišem rangu srpskog fudbala.

Pančevci su dominirali tokom većeg dela prvog poluvremena, sa Lazarom Romanićem kao ključnim igračem. Romanić je postigao oba gola za Železničar u devetom i 21. minutu, uz asistencije Stefana Hajdina. Ova rana prednost omogućila je Železničaru da kontroliše tok utakmice, dok je Inđija uspela da smanji rezultat tek u 75. minutu preko Milana Janjića.

Revanš utakmica između Železničara i Inđije održaće se u Pančevu 3. juna, dok je drugi baraž meč između Tekstilca i Javora zakazan za isti dan u Ivanjici, nakon što je Tekstilac pobedio Javor sa minimalnih 1:0 u prvoj utakmici.