Fudbal
18:31 27.05.2024.

VIDIĆ TRAŽIO DA SE PRIČA O REGULARNOSTI, FSS ODBIO: Treća redovna skupština održana u Staroj Pazovi!

Nemanja Vidić
Nemanja Vidic during the interview on March 07, 2023 in Subotica, Serbia. (Photo by Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©)

Mnogi bi voleli Vidića da vide na čeonoj poziciji srpskog FSS.

Održana je Treća redovna sednica skupštine Fudbalskog saveza Srbije u Sportskom centru FSS u Staroj Pazovi. Prisutno je bilo 63 delegata od 81 koliko ih ima u skupštini Fudbalskog saveza Srbije.

Sednici su prisustvovali Mirko Poledica i Nemanja Vidić, svojevrsna opozicija aktuelnoj ‘vlasti’ Fudbalskog saveza Srbije.

Oni su imali jasan zahtev da se dnevni red sednice proširi, te da se govori o regularnosti i generalnoj situaciji u srpskom fudbalu. Bez nekog većeg objašnjenja, taj predlog je odbijen.

Izvršni odbor Fudbalskog Saveza Srbije na sednici održanoj u ponedeljak, 27. maja u Sportskom centru u Staroj Pazovi, verifikovao je odluku o produžetku saradnje sa selektorom „A“ reprezentacije Srbije, Draganom Stojkovićem.

 

3
1

Komentar(1)

  1. a je каже:

    Što mahać krilima ne ode u englesku i tamo provjerava regularnost nego ovdje palamudi od kako je došao!?

    0
    1

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...