during the Mozzart Super Liga Season 2023/2024 match between Cukaricki and Mladost Lucani at stadium FK Cukaricki on April 26, 2024 in Belgrade, Serbia. (Photo by Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©)

ČUKA PREOKRETOM DO ČITAVOG ‘PLENA’: Nastavljaju borbu za izlazak u Evropu!

Objavljeno: 26.04.24 u 21:03

‘Brđani’ su opravdali ulogu favorita.

Fudbaleri Čukaričkog sa Banovog brda, dočekali su i tom prilikom savladali lučansku Mladost4:1.

Bio je to duel drugog kola plej-ofa Superlige Srbije, a domaćin je opravdao laskavi epitet favorita na ovom meču.

Poveli su gosti u 17. minutu kada je sjajni Silue pogodio na asistenciju Ćirkovića. Taj gol kao da je ‘probudio’ Čukarički, koji je uspeo da dođe do preokreta i pobede.

Prvo je rezultat poravnao Kovač, da bi preokret svojim pogotkom doneo Vinisijus Melo.

Na startu drugog poluvremena novim pogotkom Mela domaćin je otišao na dva gola prednosti, da bi konačnih 4:1 postavio Rogan u završnici susreta.